Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

II Ogólnopolski Zjazd coraz bliżej!

II Zjazd Latarników Polski Cyfrowej już wkrótce!

Znane są już szczegóły programu II Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej w Olsztynie, na które oczekiwali z pewnością jego uczestnicy. Mając na uwadze przyszłość programu Polska Cyfrowa Równych Szans postaraliśmy się, aby warsztaty trafiały w sedno latarniczej misji, ale też powiększały samoświadomość Latarników. Właśnie dlatego jeden z warsztatów poświęciliśmy tematyce bardzo ich interesującej – spośród kilku propozycji Latarnicy Polski Cyfrowej wybrali zajęcia warsztatowe dotyczące autoprezentacji oraz emisji głosu.

Uczestnicy Zjazdu wyjadą z Olsztyna nie tyko bogatsi o wiedzę oraz nowe umiejętności, ale także szereg materiałów szkoleniowych oraz latarnicze gadżety: m.in. pendrivy, plakaty, ulotki, balony, koszulki, specjalne odznaki, naklejki samochodowe oraz materiały papiernicze (notesy, długopisy). Zachęcamy więc do wzięcia pojemnych walizek lub plecaków!

W związku z sugestiami Latarników zdecydowaliśmy się także wydłużyć termin przyjmowania zgłoszeń na Zjazd. Wszystkich, którzy jeszcze nie wypełnili formularza zgłoszeniowego, a chcą uczestniczyć w II Ogólnopolskim Zjeździe i spełniają kryteria rekrutacji, zachęcamy do szybkiego wypełnienia formalności. Zgłoszenia przyjmujemy do 09.09 (włącznie) poprzez formularz dostępny na stronie: http://ankiety.mwi.pl/index.php?sid=22989&lang=pl

Przypominamy równocześnie, iż tylko do dziś do 16:00 możliwe jest zarezerwowanie miejsca w jednym z trzech bezpłatnych autobusów do Olsztyna:

1) Szczecin – Koszalin – Słupsk – Gdańsk – Elbląg – Olsztyn: http://goo.gl/OCxRKS

2) Wrocław – Kalisz – Płock – Olsztyn: http://goo.gl/maps/iASMy

3) Kraków - Kielce – Lublin – Pułtusk – Szczytno – Olsztyn: http://goo.gl/maps/Xqsy2 (tylko sześć miejsc!)

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: autobus2zjazd@mwi.pl. Informacje na temat godzin i miejsc postojów danych autokarów zostaną w ciągu kilku dni przesłane bezpośrednio do osób korzystających z darmowego środka transportu.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres: 2zjazd@mwi.pl

 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia