Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Kwietniowy Szczyt PCRS

Zapraszamy Latarników Polski Cyfrowej do udziału w wyjątkowym, dwudniowym wydarzeniu projektu PCRS, w dniach 15-16 kwietnia br. obejmującym:

  • Konferencję PERSPEKTYWA 2020: CYFROWE KOMPETENCJE WARUNKIEM ROZWOJU POLSKI - Partnerzy lokalnej zmiany: samorządy - organizacje pozarządowe - uniwersytety trzeciego wieku, która odbędzie się w Warszawie w hotelu Soundgarden 15 kwietnia (10:00 - 14:30 ). Konfenrencja będzie  poświęcona działaniom na rzecz edukacji cyfrowej w Polsce, możliwym do realizacji przy wsparciu środków funduszy unijnych w latach 2015-2020.

  • Warsztaty tematyczne: PCRS - wnioski dla przyszłości edukacji cyfrowej osób 50+, w „Folwarku Klepisko” w Nieporęcie k. Warszawy. Warsztaty rozpoczną się bezpośrednio po konferencji i będą m.in. okazją do zapoznania się z nowoopracowaną w ramach PCRS systematyką kompetencji cyfrowych oraz do dyskusji o efektach projektu PCRS, które mogą być wykorzystane w kolejnych latach działalności Latarników Polski Cyfrowej.

Zainteresowanym zapewnimy transport z miejsca konferencji w Warszawie do Nieporętu i powrotny w okolice Dworca Centralnego. Szczegółowe programy konferencji oraz warsztatów dostępne  są w załączonych plikach. 

Organizatorzy wydarzenia zapewniają Latarnikom: noclegi, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. W gestii uczestnika warsztatów pozostaje dojazd do/z miejsca spotkania.

Uwaga: Nie ma już możliwości wysyłania zgłoszeń. Lista uczestników wydarzenia zostanie wkrótce podana do wiadomości. 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia