Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Latarnicy zjadą do Opola

Już 17 kwietnia, konferencją w Sali Herbowej Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego, rozpocznie się Opolski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej.

Konferencja to spotkanie Latarników z potencjalnymi partnerami ich działań na terenie województwa: władzami samorządowymi, organizacjami pozarządowymi, firmami, przedstawicielami mediów. Uczestnicy projektu opowiedzą o jego idei i zaprezentują swoje dotychczasowe dokonania. To także okazja do poznania instytucji, których wsparcie może okazać się cenne podczas latarniczych działań. Gospodarzem konferencji będzie wojewoda opolski Ryszard Wilczyński.

Druga część zjazdu ma charakter roboczy – warsztatowy. Odbędzie  się w Chrząstowicach koło Opola. Latarnicy, wspólnie z trenerami PCRS, zastanowią się nad specyfiką lokalnej społeczności i nad tym, jakimi drogami dotrzeć do przedstawicieli starszego pokolenia na terenie regionu. Warsztat to naturalne rozwinięcie tematyki szkoleń latarniczych, a także okazja do lepszego poznania się, wymiany doświadczeń, oraz nawiązania bliższej współpracy między Latarnikami.  

Liczba miejsc na Zjeździe jest ograniczona. Prosimy o przesyłanie potwierdzeń do p. Michała Golemo m.golemo@mwi.pl lub telefonicznie 502 358 454, najpóźniej do 15 kwietnia br., do godz. 16:00.

« wróć
Komentarze (1)
05.04.2013 00:17

Mam nadzieję, że tej Zjazd wniesie "powiew świeżości" do naszego lokalnego "teamu" latarniczego oraz da możliwości realnej współpracy z lokalnymi Placówkami, które posiadają pracownie komputerowe.

Ostatnie wydarzenia