Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Ogłaszamy konkurs „Lato z Latarnikiem”

Lato sprzyja nie tylko wypoczynkowi i relaksowi, ale także Latarnikom Polski Cyfrowej – szczególnie tym, którzy łączą wypoczynek z aktywnym wprowadzaniem osób z pokolenia 50 + w cyfrowy świat.

To właśnie do nich skierowany jest nasz konkurs „Lato z Latarnikiem” Ma on na celu pobudzenie kreatywności oraz zachęcenie do twórczego i nowatorskiego podejścia do latarniczej misji.

Zadaniem Latarnika, który zdecyduje się konkurować o wygrane w konkursie, jest zaprezentowanie – wyłącznie w formie dokumentacji elektronicznej – relacji z zajęć, które w ciekawy sposób powiążą tematykę letnich wakacji z nabywaniem umiejętności cyfrowych. Liczy się nie tylko atrakcyjność formy czy jej wartość artystyczna, ale także pomysłowość zarówno zajęć, jak i relacji z nich .

Miejscem publikacji relacji może być dowolny serwis internetowy, blogi, portal społecznościowy, strona prywatna czy platforma udostępniania treści elektronicznych.

Konkurs „Lato z Latarnikiem” trwać będzie od 15 lipca do 23 sierpnia 2013 roku. Aby wziąć w nim udział, należy poprawnie wypełnić formularz zamieszczony na stronie: http://ankiety.mwi.pl/index.php?sid=55356&lang=pl– jego kluczowym elementem jest wpisanie linka do udokumentowanej relacji konkursowej.

Dla zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody – 3 tablety Alcatel one touch EVO7 wraz z opłaconym rocznym abonamentem na korzystanie z usługi mobilnego Internetu firmy Orange.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami regulaminu (poniżej). 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Moniki Boruch na adres: m.boruch@mwi.pl

Liczymy na Wasze świetne pomysły, świeże podejście oraz kreatywność!

« wróć
Komentarze (2)
02.08.2013 11:45

Mam propozycje, by wydłużyć czas trwania konkursu do końca wakacji, czyli do końca sierpnia. Z pewnością będzie więcej ciekawych zgłoszeń.

19.08.2013 15:11

Popieram pomysł przedłużenia konkursu.

Ostatnie wydarzenia