Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Lubelski Zjazd Latarników

Rusza kolejny regionalny Zjazd Latarników. Po województwach świętokrzyskim i opolskim, czas na województwo lubelskie. Już 22-23 maja Lublin będzie gościć uczestników już siódmego Regionalnego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej.

Zjazd rozpocznie się 22 maja o godz. 10.00 od konferencji w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym S.A. ul.  Dobrzańskiego 3. Będzie to spotkanie Latarników z potencjalnymi partnerami: samorządami, mediami, organizacjami pozarządowymi i firmami. Latarnicy zaprezentują swoją dotychczasową działalność w regionie, a także poznają instytucje, których wsparcie może się okazać cenne podczas latarniczych działań. Gospodarzem konferencji jest Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman.

Druga część Zjazdu która odbędzie się w Kazimierzu Dolnym, to intensywna część warsztatowa, która stanowi merytoryczną kontynuację szkolenia latarniczego. Bloki warsztatowo-szkoleniowe pozwolą na zdobycie dodatkowych kompetencji oraz wiedzy, przydatnej do pracy z osobami z pokolenia 50+, a także będą okazją do wymiany doświadczeń, zasobów i kontaktów.

Liczba miejsc na Zjeździe jest ograniczona. Zgłoszenia na Zjazd przyjmuje Michał Golemo m.golemo@mwi.pl lub 502 358 454, najpóźniej do 17 maja do godz. 16:00.

« wróć
Komentarze (2)
07.05.2013 16:18

Uważam, że będzie to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń i pomysłów jak również integracji Latarniczej w regionie.
Zachęcam wszystkich do potwierdzania swojego udziału...

09.05.2013 08:58

Latarnicy przybywajcie tłumnie ... to jest nasz zjazd i nasza lokalna tożsamość miejsca, czasu i akcji ...

Ostatnie wydarzenia