Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

„Mój latarniczy debiut”

W programie Polska Cyfrowa Równych Szans szykuje się konkursowa jesień – we wtorek poinformowaliśmy o „Latarniczych Scenariuszach w Akcji”, dziś natomiast, perspektywą nagrodzenia tabletami, postaramy się przekonać Latarników, którzy jeszcze nie mieli okazji pokazać się w działaniu.

Ponieważ celem programu jest faktyczne przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu, chcielibyśmy aby jak najwięcej osób, które otrzymały certyfikaty Latarnika Polski Cyfrowej, wykorzystywało umiejętności zdobyte podczas szkolenia oraz siłę i rozpoznawalność PCRSu, na potrzeby lokalnej społeczności.

Właśnie dlatego nasz kolejny konkurs – „Mój latarniczy debiut" – kierujemy do Latarników zwlekających z przeprowadzeniem swojego pierwszego spotkania z osobami z pokolenia 50+, a także tych, którzy działają, jednak wciąż nie rozpoczęli publikacji raportów z wydarzeń na portalu latarnicy.pl

Aby być jednym z laureatów konkursu, należy przeprowadzić zajęcia z osobami z pokolenia 50+ oraz relację z tego spotkania opublikować na naszym portalu. Liczymy na świeże i ciekawe pomysły, interesującą i poprawną relację – może być poszerzona o dodatkowe materiały np. filmy z zajęć, fotorelacje – mając przy tym nadzieję, iż latarniczy debiut będzie początkiem regularnej pracy z seniorami.

Osoby, które po raz pierwszy będą się sprawdzać w roli Latarnika Polski Cyfrowej zachęcamy do skorzystania ze scenariuszy zajęć dostępnych w Bazie wiedzy portalu.

Odnośniki do relacji z debiutanckich zajęć należy kierować na adres debiut@latarnicy.pl do 15 listopada (do godz. 16:00). Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz warunkami przyjęcia zgłoszenia.

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony za pośrednictwem portalu Latarnicy.pl 20 listopada b.r.

 

« wróć
Komentarze (3)
04.10.2013 13:59

Bardzo sympatyczna propozycja dla nowych Latarników - życzę owocnej pracy :)

04.10.2013 21:33

Na pewno wezmę udział w konkursie :)

06.10.2013 22:22

Może to bardziej zmotywuje Latarników do zamieszczania relacji ze swoich działań..Powodzenia !!

Ostatnie wydarzenia