Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Rekrutacja na II Ogólnopolski Zjazd Latarników przedłużona!

Rekrutacja na II Ogólnopolski Zjazd Latarników przedłużona! Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tym niezwykłym wydarzeniu, wciąż możecie zgłaszać swoją chęć uczestnictwa. Pozostało już tylko 100 miejsc – to doprawdy niewiele, biorąc pod uwagę fakt, iż do grona 2600 Latarnków dołączyli nowo przeszkoleni wolontariusze!

Zjazd odbędzie się 16-17 września w Olsztynie. Aby dwa dni spędzić w gronie latarniczej rodziny, wymienić się doświadczeniami, podnieść swoje kompetencje, ale też spędzić przyjemnie czas podczas imprezy integracyjnej, należy:

1)    Przejść szkolenie latarnicze

2)    Przeprowadzić choćby jedno zajęcie z grupą pokolenia 50+ i opublikować relację z tego spotkania w serwisie www.latarnicy.pl.

3)    Zapoznać się z regulaminem udziału w imprezie

4)    Wypełnić ankietę na stronie: http://ankiety.mwi.pl/index.php?sid=22989&lang=pl

Przypominamy, iż udział w zjeździe jest bezpłatny – organizatorzy pokrywają koszty noclegu, a także wyżywienia oraz materiałów szkoleniowych.

Co więcej, już wkrótce poinformujemy o możliwości bezpłatnego transportu z najgorzej skomunikowanych regionów do Olsztyna!

Do udziału zapraszamy wszystkich Latarników Polski Cyfrowej – i tych którzy działają od miesięcy, a nawet i lat, a także tych, których latarnicza przygoda dopiero się rozpoczęła! Na uczestników czekają atrakcyjne warsztaty, interesujący goście i eksperci, a przede wszystkim możliwość nawiązania wartościowych kontaktów w doskonałej atmosferze. Rejestrujcie się więc szybko, bo już wkrótce może zabraknąć miejsc!

« wróć
Komentarze (1)
30.08.2013 01:00

Już kupiłem bilet :)

Ostatnie wydarzenia