Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Spotkajmy się w Gdańsku!

Kolejny Regionalny Zjazd Latarników przed nami – 27-28 czerwca cyfrowi animatorzy spotkają się w Gdańsku!

Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań regionalnych i tym razem, Pomorski Zjazd Latarników podzielony zostanie na bloki: konferencyjny i warsztatowy. Część oficjalna rozpocznie się 27 czerwca o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku  (ul. Okopowa 21/27).  Poza Latarnikami oraz przedstawicielami władz samorządowych, uczestniczyć w niej będą potencjalni oraz faktyczni partnerzy Latarników, czyli reprezentanci placówek edukacyjnych, mediów oraz instytucji kultury. Będzie to świetna okazja do zaprezentowania latarniczych działań, podsumowania realizacji programu w regionie oraz dyskusji na temat przyszłości programu PCRS.

Latarników gorąco zachęcamy zatem do informowania nas o Waszych partnerach, tak abyśmy mogli ich skutecznie zaprosić na wydarzenie!

Część warsztatowa rozpocznie się już popołudniu pierwszego dnia Zjazdu i odbędzie się w Hotelu Vrest (ul. Juliusza Słowackiego 4). Podczas warszatów Latarnicy będą mieć szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę oraz podnieść latarnicze kompetencje, ale także poznać się i zintegrować, co może zaowocować międzylatarniczą współpracą.

Pomorski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej zakończy się Latarniczym Rejsem Statkiem!

Zjazd jest bezpłatny – organizatorzy spotkania gwarantują nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe – uczestnicy zadbać muszą jedynie o dojazd do/z Gdańskaa. Latarnicy pracujący w ramach grantów, koszty te mogą rozliczyć w ramach Lokalnego Planu Działania.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia na adres a.tyrala@mwi.pl lub numer telefonu: 502 358 455

« wróć
Komentarze (4)
11.06.2014 14:34

Czy latarnicy z kujawsko - pomorskiego mogą wziąć również udział w tym wydarzeniu?

15.06.2014 22:15

Nie ma Marku żadnych przeciwwskazań, choć całość Zjazdu jest bardziej przygotowana dla Latarników z pomorskiego.

Pozdrawiam

16.06.2014 10:28

Ja już się zgłosiłam

16.06.2014 12:41

Również zgłosiłam swój udział i cieszę się, bo będę miała okazję pogratulować Latarnikowi Radkowi z Gdyni...

Pozdrawiam

Ostatnie wydarzenia