Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Spotkanie Lokalnych Liderów w Kielcach

W dniach 26-27 sierpnia zapraszamy Latarników Polski Cyfrowej na Spotkanie Lokalnych Liderów, które odbędzie się w Kielcach. Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.  

Spotkanie Lokalnych Liderów rozpocznie się 26 sierpnia o godz. 11.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga (ul. Żeromskiego 12, Kielce), konferencją poświęconą nowemu okresowi programowania 2014-2020. Gospodarzem tego spotkania będzie Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Adam Jarubas.

Na popołudnie zaplanowano warsztaty, które kontynuowane będą 27 sierpnia (dokładne miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie). W ich trakcie, Latarnicy dyskutować będą na temat możliwości nawiązywania współpracy z lokalnymi samorządami na rzecz przeciwdziałania cyfrowemu wykluczeniu. Warsztatom towarzyszyć będą działania promujące kompetencje cyfrowe pośród przedstawicieli pokolenia 50+.

Szczegóły programowe zostaną przesłane do zakwalifikowanych uczestników spotkania.

 Na wydarzenie zapraszamy Latarników z całej Polski – jest ono szczególnie istotne dla osób chcących kontynuować swoją latarniczą działalność w przyszłości.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy gwarantują nocleg (26/27 sierpnia) oraz pełne wyżywienie

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. Zgłoszenia proszę kierować na adres a.tyrala@mwi.pl. W razie pytań prosimy o kontakt z  Anną Tyrała tel. 502 358 455.

 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia