Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Zjazd podlaskich Latarników

Polska Cyfrowa Równych Szans wkracza w kolejną fazę – lokalnych zjazdów Latarników. Już 5 i 6 listopada w Białymstoku i Woźnejwsi odbędzie się Podlaski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej.

Zjazd rozpocznie się 5 listopada w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego od spotkania podlaskich Latarników z potencjalnymi partnerami: z samorządów, mediów, organizacji pozarządowych i firm, podczas którego zostanie zaprezentowany program PCRS oraz dotychczasowa aktywność Latarników w regionie. Będzie to z jednej strony - okazja do poznania instytucji, których wsparcie może okazać się cenne podczas  latarniczych działań, z drugiej – szansa do zaprezentowania działań Latarników wspólnie z instytucjami, które już udzielają im wsparcia.   

Po południu w Zagrodzie Kuwasy (http://www.zagrodakuwasy.pl/) rozpocznie się część szkoleniowa, która będzie też okazją do wymiany latarniczych doświadczeń i integracji.

Drugi dzień Zjazdu będzie kontynuacją szkolenia latarniczego, dalszym ciągiem zajęć, w ramach których latarnicy uzyskali certyfikaty. Bloki warsztatowo- szkoleniowe umożliwią zdobycie dodatkowych kompetencji oraz wiedzy, przydatnych do pracy z osobami z pokolenia 50+. Drugi dzień  Zjazdu będzie także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zasobów, a także do uzyskiwania odpowiedzi na pytania, które pojawiły się podczas Waszych dotychczasowych działań.

Zapraszamy na zjazd wszystkich Latarników. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o przesyłanie potwierdzeń do p. Michała Golemo m.golemo@mwi.pl lub telefonicznie 502 358 454, najpóźniej do 26 października br., godz. 16:00.

Wszelkie koszty związane z organizacją zjazdu (wyżywienie, nocleg, materiały edukacyjne, przejazd z Białegostoku do Zagrody Kuwasy i z powrotem) pokrywa budżet PCRS. Jedynym kosztem dla uczestników Zjazdu jest dojazd i powrót do Białegostoku.

« wróć
Komentarze (1)
04.12.2012 10:39

Polecam

Ostatnie wydarzenia