Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Zwycięzcy debiutanci

Konkursowa jesień powoli dobiega końca – przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzców w konkursie „Mój latarniczy debiut”.

Celem konkursu było zmotywowanie przeszkolonych Latarników, którzy zwlekali z rozpoczęciem działań szkoleniowych, lub mobilizację tych, którzy działają, ale wciąż nie publikują relacji na portalu. Liczyliśmy na dużą aktywność i świeżość nowo przeszkolonych Latarników oraz zaangażowanie tych doświadczonych w prowadzeniu zajęć lecz wciąż omijających portal.

Spośród nadesłanych ofert wybraliśmy te, które, wyróżniały się ciekawym podejściem oraz interesującym wykorzystaniem pomocy przygotowanych specjalnie na potrzeby programu Polska Cyfrowa Równych Szans.

Laureatami, a właściwie Laureatkami konkursu „Mój latarniczy debiut” są:

  1. Elżbieta Wiśniewska za zajęcia opublikowane w relacji „Z Internetem w świat pracy", podczas których poruszyła niezwykle ważny problem jakim jest aktywizacja osób po 50 roku życia na rynku pracy.

  2. Barbara Tkaczuk za spotkanie „Pierwsze koty za płoty”, w którym posługiwała się najważniejszymi wytycznymi latarniczej metodologii, czyli nauką poprzez praktykę oraz mapowaniem potrzeb uczestników zajęć.

  3. Marek Cylny za spotkanie "3…2…1… START" za energiczną motywację swoich podpiecznych, która ma szansę przerodzić się w długotrwałe zainteresowanie narzędziami cyfrowymi.

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i prosimy o kontakt z Michałem Golemo (m.golemo@mwi.pl) w celu ustalenia szczegółów na temat przekazania nagrody, jaką są tablety Alcatel One Touch EVO7 z dostępem do Internetu, ufundowane przez firmę Orange Polska.

Mamy nadzieję, że wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie zdecydują się kontynuować swoją latarniczą misję, niezależnie od tego czy zostały wyróżnione czy nie – cel jakim jest wprowadzenie osoby dorosłej w cyfrowy świat powinien być wystarczającą nagrodą.

« wróć
Komentarze (2)
20.11.2013 17:37

Gratulacje dla nagrodzonych i powodzenia w dalszej pracy latarniczej..

21.11.2013 14:12

Cieszę się , że są następni Latarnicy , którzy propagując idee PCRS zostali docenieni - gratuluję :)

Ostatnie wydarzenia