Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Ankieta zgłoszeniowa na IV Zjazd Latarników Polski Cyfrowej

IV Zjazd Latarników Polski Cyfrowej zorganizujemy w dniach 14-15 września w Lublinie. Już dziś Latarnicy Polski Cyfrowej mogą zgłosić się do udziału w tym wydarzeniu! 

Sesje, warsztaty i spotkania IV Zjazdu Latarników przeprowadzimy w pomieszczeniach Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego. Zjazd będzie okazją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale też rozmowy w latarniczym gronie.

W zjeździe będą mogli wziąć udział Latarnicy, którzy do 30 sierpnia przeprowadzą minimum jedno spotkanie edukacyjne z grupą pokolenia 50+ i sporządzą z niego relację w serwisie www.latarnicy.pl. Decydować będzie kolejność zgłoszeń, ale także aktywność latarnicza w zakresie działań edukacyjnych potwierdzona relacjami opublikowanymi w portalu.

Udział w zjeździe jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty jednego noclegu (z 14/15 września) w standardzie turystycznym, wyżywienia (od obiadu 14 września do obiadu 15 września). Uczestnicy Zjazdu będą – jak zwykle – mieć możliwość skorzystania z transportu zorganizowanego przez organizatorów wydarzenia. Ich trasa zostanie podana w późniejszym terminie.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o odpowiedzialne zgłaszanie swojego uczestnictwa. Rezygnacje z udziału będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 30 sierpnia br. Rezygnacja z udziału po terminie 1 września lub bez uprzedzenia, skutkować będzie obciążeniem niedoszłego uczestnika pełnymi kosztami udziału w zjeździe (noclegi, wyżywienie).

Zgłoszenia na zjazd można dokonać już dziś poprzez wypełnienie ankiety zgłoszeniowej  i akceptację regulaminu uczestnictwa, z którym prosimy się szczegółowo zapoznać.   

Wszelkie pytania na temat zjazdu prosimy kierować na adres: 4zjazd@latarnicy.pl

Do zobaczenia w Lublinie!

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia