Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Czas na małopolskich Latarników!

Przed nami kolejny regionalny zjazd Latarników! Tym razem o swoich doświadczeniach, pracy oraz przyszłości programu Polska Cyfrowa Równych Szans dyskutować będą Latarnicy z Małopolski.

Małopolski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej odbędzie się 28-29 marca. Tradycyjnie już, w programie Zjazdu znalazła się oficjalna konferencja oraz warsztaty, podczas których cyfrowi animatorzy poszerzać będą swoją wiedzę na temat metodyki latarniczej, pracy z pokoleniem 50+ oraz narzędzi cyfrowych.

Konferencja rozpoczynająca Zjazd odbędzie się w siedzibie Urzędy Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (sala sesyjna Sejmiku). Podczas tej części wydarzenia, Latarnicy spotkają się z potencjalnymi partnerami z organizacji pozarządowych, firm czy mediów, którym przedstawiony zostanie bogaty dorobek lokalnych animatorów.

Przypominamy, iż możliwe jest jeszcze zgłoszenie instytucji wspierającej działania latarnicze, co pozwoli to nie tylko skutecznie zaprosić ich przedstawicieli na Zjazd, ale także oficjalnie wyróżnić i podziękować za oferowane wsparcie.

W drugiej części Zjazdu Latarnicy skupią się na pracy nad swoimi kompetencjami. Warsztaty odbędą się w malowniczym Dworze w Tomaszowicach. Bloki szkoleniowe umożliwią nie tylko zdobycie nowej wiedzy oraz umiejętności, przydatnych w pracy z osobami starszymi, ale także będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych, przydatnych znajomości oraz integracji.

Zjazd jest bezpłatny. Organizatorzy gwarantują uczestnikom:

  • Nocleg (28/29.03);

  • Wyżywienie na które składa się śniadanie (29.03), obiad (28 i 29.03) oraz kolacja (28.03);

  • Przejazd z Krakowa do Tomaszowic i z powrotem;

  • Materiały szkoleniowe

W gestii uczestników pozostaje dojazd do/z Krakowa.

Szczegółowy program Małopolskiego Zjazdu Latarników dostępny jest: tu

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona! Wszystkich chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń do 25 marca do Anny Tyrały (a.tyrala@mwi.pl). W mailiu prosimy o podanie informacji dotyczącej ewentualnej rezygnacji z noclegu.

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia