Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Dolnośląski Zjazd Latarników przed nami

Kolejny Regionalny Zjazd Latarników przed nami – 12-13 grudnia cyfrowi animatorzy spotkają się na Dolnym Śląsku!

Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań regionalnych i tym razem Zjazd podzielony zostanie na część konferencyjną i warsztatową. Część oficjalna rozpocznie się 12 grudnia o godz. 10:00 w Sali Sejmiku nr 1222 w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu (Plac Powstańców Warszawy 1). Poza Latarnikami oraz przedstawicielami władz samorządowych, uczestniczyć w niej będą Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Jerzy Łużniak, Dyrektor Wydziału Wdrażania Technologii Informacyjnych Adam Okniński, przedstawiciel Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, a także potencjalni oraz faktyczni partnerzy Latarników, czyli reprezentanci placówek edukacyjnych, mediów oraz instytucji kultury. Będzie to świetna okazja do zaprezentowania latarniczych działań i pokazania jak wielkie są jeszcze potrzeby związane z edukacją dorosłych mieszkańców województwa dolnośląskiego.

Warsztaty rozpoczną się już popołudniu pierwszego dnia Zjazdu i potrwają do godz. 15:00 13 grudnia. Odbędą się w centrum konferencyjno-szkoleniowym WenderEdu. Podczas tej części Latarnicy będą mieć szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę oraz podnieść latarnicze kompetencje, ale także poznać się i zintegrować, co może zaowocować międzylatarniczą współpracą.

Zjazd jest bezpłatny – organizatorzy spotkania gwarantują nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe – uczestnicy zadbać muszą jedynie o dojazd do/z Wrocławia. Latarnicy pracujący w ramach grantów, koszty te mogą rozliczyć w ramach Lokalnego Planu Działania.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia na adres k.wojtas@mwi.pl lub numer telefonu: 14 628 42 10 wew. 24 do 08.12.

Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z programem Zjazdu.

 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia