Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Druga edycja warsztatów fotograficznych

W związku z ogromnym zainteresowaniem Latarników tematyką fotografii cyfrowej ponawiamy warsztaty poświęcone temu zagadnieniu! Odbędą się od 31 maja do 1 czerwca w Zaniemyślu, pod Poznaniem. Dodatkowo 1 czerwca zorganizowana zostanie kolejna edycja "Narzędziowni Latarnika Polski Cyfrowej".

Warsztaty podczas których Latarnicy poznają tajniki niełatwej, acz pasjonującej sztuki fotografii prowadzić będzie Michał Kusiak - profesjonalny fotografik i grafik komputerowy, wykładowca na wydziale artystycznym Uniwersytetu M. Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Warsztaty rozpoczną się 31 maja.

1 czerwca z kolei, odbędzie się Narzędziowni Latarnika Polski Cyfrowej, prowadzona przez Marcina Mechlę. Poruszane podczas warsztatów tematy skupiać będą się na kwestii fotografii cyfrowej - obróbki, gromadzenia oraz publikacji.

Uczestnicy zajęć zostaną zakwaterowani w Hotelu Belfer, zarówno pierwsze jak i drugie warsztaty, odbędą się w Klubie na Plażowej. Miejsca dzieli niewielka odległość, organizatorzy nie przewidują więc dodatkowego transportu.

Warsztaty są bezpłatne. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty dotarcia na miejsce szkolenia i powrót. Organizatorzy zapewniają:

  •    Nocleg i wyżywienie

  •    Materiały szkoleniowe

Uwaga: warunkiem koniecznym uczestniczenia w warsztatach jest posiadanie aparatu fotograficznego w typie lustrzanki lub hybrydy, która pozwalałaby manualnie ustawiać funkcje fotografowania takie jak ISO, przysłona czy czas naświetlania. Niezbędne jest także zabranie laptopa.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać na adres m.mechla@mwi.pl do 28 maja do godz. 15:00. Ilość miejsc jest ograniczona!

« wróć
Komentarze (4)
22.05.2014 23:32

Super - blisko i dostępnie :)

23.05.2014 14:08

Aparat czeka i ja też (na zakwalifikowanie).
Pozdrawiam.
Do zobaczenia w Poznaniu.

23.05.2014 22:12

Mam nadzieję że będzie jeszcze jedno takie szkolenie.... SUPER SPRAWA ale ten termin mi odpada.

26.06.2014 00:50

Prosimy o jeszcze nie jedne takie warsztaty. Co z wakacyjnymi warsztatami na SZLAKU.

Ostatnie wydarzenia