Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Granty przyznane!

Ogłaszamy wyniki konkursu grantowego w ramach projektu Polska Cyfrowa Równych Szans! W konkursie Latarnicy złożyli 223 oferty zawierające Lokalne Plany Działania, z pośród których Komisja konkursowa wybrała 200, jej zdaniem, najbardziej kreatywnych  i dobrze dopasowanych do lokalnych uwarunkowań.

Nad oceną złożonych ofert pracowała od 12 listopada br. – Ocenialiśmy nadesłane propozycje zgodnie z wymogami regulaminowymi, ale w trakcie naszej pracy zauważyliśmy coś co nas szczególnie poruszyło: wielki entuzjazm i wolę działania, jaki przebijał się przez dużą cześć zgłoszonych ofert – podkreślił Artur Krawczyk, wiceprzewodniczący Komisji Konkursowej.  Komisji przewodniczył Włodzimierz Marciński, Lider Cyfryzacji w Polsce.   

Listę Latarników Polski Cyfrowej, którym Komisja Konkursowa przyznała granty na realizację Lokalnych Planów Działania znaleźć można w poniższym załączniku.  

Wszystkim Latarnikom Polski Cyfrowej, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie serdecznie dziękujemy za pracę i czas poświęcony na przygotowanie Lokalnych Planów Działania. Wkrótce skontaktujemy się z Wami, by rozpocząć formalną procedurę podpisania umów grantowych.  

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, mając nadzieję, że informacja o pozytywnej ocenie Planów okaże się miłym świątecznym prezentem pod choinkę!

« wróć
Komentarze (8)
21.12.2012 17:33

Dziękuję bardzo za prezent, a szczególnie za pozytywną ocenę mojego projektu. Wesołych Świat:))

21.12.2012 18:49

Ja również dziękuję za tak miłą wiadomość przed świętami, gratuluję innym , pozdrawiam wszystkich Latarników życząc Wesołych Świąt

21.12.2012 20:42

Dziękuję za szczególny prezent, w szczególnym roku dla mnie, a mianowicie ..przeżyłam już pół wieku, zmiany idą na lepsze..
Gratuluję wszystkim obdarowanym..
Życzę zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku 2013.

21.12.2012 22:02

Dziękuję, wspaniały prezent na Święta. Życzę wszystkim Dobrego, Świątecznego Nastroju, smacznych potraw i wiele werwy w przyszłym Nowym Roku.

21.12.2012 22:20

To fantastyczna wiadomość... koniec Świata musi poczekać co najmniej 1,5 roku! Chwila świątecznego odpoczynku, a potem... oj będzie się działo, już mnie nosi :). No może nie od razu, żeby nie robić konkurencji Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy :)
Wszystkim Latarnikom, nawet tym którym nie udało się dostać grantu, życzę cudownych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku fantastycznych pomysłów na spotkania z seniorami. Niech światło będzie z Nami!

21.12.2012 22:40

Dziękuję, za możliwość pracy z Senioram.
Pozyskanie grantu pozwoli nam urozmaicić nasze zajęcia ;)
Życzę Wszystkim Wesołych Świąt

22.12.2012 17:40

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

26.12.2012 15:00

Dla wszystkich Latarników Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szampańskiego Sylwestra. A od nowego roku - pełne ręce roboty.

Ostatnie wydarzenia