Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Już niebawem spotkamy się na Śląsku

Kolejny regionalny zjazd Latarników Polski Cyfrowej zbliża się wielkimi krokami. 18-19 lutego animatorzy cyfryzacji spotkają się w Katowicach, aby przez dwa dni dyskutować na temat programu oraz jego realizacji w województwie śląskim.

Śląski Regionalny Zjazd Latarników Polski Cyfrowej rozpocznie się 18 lutego o godz. 10 od oficjalnej konferencji. Odbędzie się ona w sali konferencyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ( ul. Bankowa 11a).

Tradycyjnie już, w tej części Zjazdu dojdzie do spotkania z partnerami Latarników: przedstawicielami samorządów lokalnych, mediami, organizacjami samorządowymi oraz firmami, które mogą wesprzeć Latarników w ich działaniach. Będzie to nie tylko szansa na pokazanie siły oraz aktywności śląskich Latarników, ale także zaprezentowanie dobrych praktyk dotychczasowej współpracy. W związku z tym prosimy o informowania nas o Waszych partnerach, tak abyśmy mogli ich skutecznie zaprosić na konferencję.

Druga część dnia będzie poświęcona pracy warsztatowej. W Hotelu Shuma (Dąbrowa Górnicza ul. Żeglarska 20) Latarnicy Polski Cyfrowej będą mieć szansę nie tylko na integrację i wymianę doświadczeń, ale przede wszystkim podniesienie swoich latarniczych kompetencji. Warsztaty drugiego dnia Zjazdu stanowić będą kontynuację pierwszego szkolenia Latarników – jej celem jest podkreślenie wagi latarniczej motodyki oraz specyficznego podejścia do osób z pokolenia 50+.

Udział w Zjeździe jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają:

  • nocleg oraz wyżywienie

  • materiały edukacyjne

  • przejazd z Katowic do Hotelu Shuma i z powrotem

Jedynym kosztem uczestnika Zjazdu jest dojazd ze swojego miejsca zamieszkania do Katowic.

Liczba miejsc na Zjeździe jest ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszaie chęci udziału do Michała Golemo m.golemo@mwi.pl,  najpóźniej do 14  lutego br.

Przysyłając potwierdzenie prosimy o przesłanie informacji czy będą Państwo korzystać z noclegu i transportu do Hotelu Shuma.

 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia