Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Kolejne spotkanie warsztatowe!

Przed nami kolejne warsztaty tematyczne. Tym razem, 29-30 maja we Wrocławiu Latarnicy Polski Cyfrowej, podczas dwóch odrębnych spotkań szkoleniowych, poznają bliżej najpopularniejsze narzędzia Google, a także dowiedzą się po co i jak blogować.

29 maja odbędą się warsztaty blogowe, podczas których Latarnicy nie tylko bliżej zapoznają się ze światem blogosfery, ale przede wszystkim dowiedzą się jak kreować swój wizerunek w sieci, jak pisać, aby zyskać czytelników, a także w jaki sposób promować swoją stronę. Warsztaty poprowadzi Kaja Głomb – blogerka, laureatka konkursu Dziennikarz Obywatelski 2011. Szkolenie zakończy się prezentacją najważniejszych aplikacji, pomagających w publikowaniu i urozmaicaniu treści oraz zarządzaniu stroną.

30 maja Latarnicy wkroczą w niezwykły świat narzędzi Google, stanowiących nierzadko bezcenną pomoc podczas zajęć z pokoleniem 50+. Uczestnicy warsztatów będą pracować m.in z. Dokumentami Online, Hangout’sami , G+, Gmailem, Kalendarzem oraz Mapami. Poznają najważniejsze funkcje i korzyści danego narzędzia, a także dowiedzą się jak mogą pomóc w organizacji pracy. Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów z Google.

Udział w warsztatach jest bezpłatne. Latarnicy ponoszą jedynie koszty dojazdu do/z Wrocławia. Organizatorzy zapewniają:

  • noclegi w Hotelu Ptak (Świętego Wincentego 43)

  • wyżywienie

  • materiały szkoleniowe

Uwaga: Uczestnicy zobligowani są do zabrania ze sobą własnych laptopów.

Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane tematyką prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres kaja.glomb@mwi.pl do 23 maja. Aby wziąć udział w wydarzeniu, zadeklarować należy uczestnictwo w obu warsztatach.

« wróć
Komentarze (1)
22.05.2014 13:41

Warsztat ciekawie się zapowiada, jednak dość daleko ode mnie, tym razem nie dam rady pojechać

Ostatnie wydarzenia