Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Konkurs "Cyfrowa pamiątka"

Konkurs „Lato z Latarnikiem” wkrótce zostanie rozstrzygnięty, czas więc na ogłoszenie kolejnego. Tym razem tabletem Alcatel one touch EVO7 wraz z opłaconym rocznym abonamentem na korzystanie z usługi mobilnego Internetu firmy Orange, nagrodzimy autora najlepszego latarniczego zdjęcia fotograficznego!

„Cyfrowa pamiątka” to konkurs skierowany do Latarników Polski Cyfrowej interesujących się fotografią. Ma on na celu nie tylko wyróżnienie kreatywności, ale także pobudzenie do twórczej pracy.

Latarnicy biorący udział w konkursie, mają za zadanie zaprezentować zdjęcia fotograficzne w formie elektronicznej. Jego tematem powinny być zajęcia wprowadzające osoby z pokolenia 50+ w cyfrowy świat. Uczestnik Konkursu może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć zdjęć w formie dowolnie przezeń wybranej. Może to być portret, zdjęcie grupowe czy też fotografia ze spotkań w plenerze itp.

Zgłoszenia udziału w Konkursie wraz ze zdjęciami proszę kierować na adres: foto@latarnicy.pl do 08.09 br. włącznie. W treści emaila proszę zamieścić również podstawowe dane osobowe, dane teleadresowe oraz obowiązkowe oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu zamieszczonym na stronie.

Prosimy o przesyłanie prac spełniających określone regulaminem parametry w jednym mailu.

Ogłoszenie laureata konkursu wraz z prezentacją nagrodzonego dzieła nastąpi podczas II Ogólnopolskiego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej.

Wszystkich zainteresowanych konkursem prosimy o wnikliwe zapoznanie się z regulaminem konkursu, w szczególności paragrafami dotyczącymi praw autorskich. Przypominamy, zgodnie z wcześniejszą praktyką, iż Latarnicy mają obowiązek uzyskać zgodę osób widocznych na zdjęciach na rozpowszechnianie ich wizerunków.

Liczymy na Waszą kreatywność oraz pomysłowość. Nagrodzimy zdjęcie, nie tylko najlepiej oddające charakter latarnicze misji, ale też posiadające walory artystyczne.

 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia