Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Kto będzie Latarnikiem Miesiąca?

Najaktywniejsi Latarnicy Polski Cyfrowej mają kolejną szanse na zdobycie tabletu z dostępem do Internetu sieci Orange oraz zaszczytnego tytułu „Latarnika Miesiąca”!

„Latarnik Miesiąca” to cykliczny konkurs, którego celem jest pobudzenie aktywności Latarników Polski Cyfrowej poprzez wzrost ich zaangażowania w organizację zajęć edukacyjnych skierowanych do przedstawicieli pokolenia 50+. W konkursie zwycięży Latarnik, który od 1 do 30 czerwca w cyfrowy świat wprowadzi największą liczbę osób po 50. roku życia.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie nie tylko odnotować obecność wszystkich osób biorących udział w ich konkursie oraz – jak zwykle – relacje z tych zajęć zamieścić na portalu Latarnicy.pl, ale także stworzyć fotoalbum „odpowiadający” historię miesięcznej aktywności Latarnika. Zdjęcia muszą być opatrzone nie tylko datą wygenerowaną przez aparat, ale także stosownym opisem. Fotoalbumy powinny być opublikowane na władnych profilach w portalu Flickr.

Zgłoszenia konkursowe – obejmujące wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz skany list obecności (załącznik nr 2 do Regulaminu) prosimy wysyłać do 10 lipca do godz. 14:00 na adres latarnikmiesiaca@latarnicy.pl. Korespondencja poza odpowiednimi dokumentami powinna zawierać także obowiązkową adnotację o zapoznaniu się z postanowieniami Regulaminu Konkursu.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Latarnicy.pl najpóźniej 17 lipca. Uczestnik, który zdobędzie tytuł „Latarnika Miesiąca”, nie tylko zdobędzie nagrodę rzeczową oraz dyplom, ale będzie także promowany – o jego latarniczej aktywności pisać będziemy w dedykowanym artykule oraz na Facebooku.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu proszę kierować na adres latarnikmiesiaca@latarnicy.pl lub do Kai Głomb (kaja.glomb@mwi.pl tel. 12 633 32 53 wew. 20). 

« wróć
Komentarze (1)
20.05.2015 20:34

Warto tez zwrócić uwagę na liczbę zajęć i na ilu zajęciach była dana osoba. Bo nie sztuka zrobić wykład dla 100 osób, lecz np 10 praktycznych spotkań przy komputerze dla 10 osób.

Ostatnie wydarzenia