Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Kto będzie Latarnikiem Sierpnia?

Kolejna edycja konkursu Latarnik Miesiąca" przed nami - tabletem i tym zaszczytnym tytułem nagrodzimy Latarnika, który  w sierpniu w cyfrowy świat wprowadzi największą liczbę przedstawicieli pokolenia 50+! 

„Latarnik Miesiąca” to cykliczny konkurs, którego celem jest pobudzenie aktywności Latarników Polski Cyfrowej poprzez wzrost ich zaangażowania w organizację zajęć edukacyjnych skierowanych do przedstawicieli pokolenia 50+. 

Uczestnicy konkursu mają za zadanie odnotować obecność wszystkich osób biorących udział w konkursie na liscie oraz w relacje zamieszczonej na portalu Latarnicy.pl. Co więcej, muszą stworzyć fotoalbum „odpowiadający” historię miesięcznej aktywności Latarnika. Zdjęcia muszą być opatrzone nie tylko datą wygenerowaną przez aparat, ale także stosownym opisem. Fotoalbumy powinny być opublikowane na władnych profilach w portalu Flickr.

Zgłoszenia konkursowe – obejmujące wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz skany list obecności (załącznik nr 2 do Regulaminu) prosimy wysyłać do 7 września do godz. 14:00 na adres latarnikmiesiaca@latarnicy.pl. Korespondencja, poza odpowiednimi dokumentami, powinna zawierać także obowiązkową adnotację o zapoznaniu się z postanowieniami Regulaminu Konkursu.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Latarnicy.pl najpóźniej 14 września. Uczestnik, który zdobędzie tytuł „Latarnika Miesiąca”, poza nagrodą rzeczową, może też liczyć na promocję w mediach społecznościowych oraz na stronie Latarnicy.pl 

Przypominamy również, że do 7 sierpnia czekamy na zgłoszenia w lipcowej edycji konkursu. 

Wszelkie pytania dotyczące konkursu proszę kierować na adres latarnikmiesiaca@latarnicy.pl lub do Kai Głomb (kaja.glomb@mwi.pl tel. 12 633 32 53 wew. 20).

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia