Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Kujawsko-Pomorski Zjazd – czas na Bydgoszcz!

Seria regionalnych zjazdów Latarników Polski Cyfrowej trwa. Jeszcze nie odbyło się spotkanie w Łodzi, a już szykujemy się do Bydgoszczy. Latarnicy z województwa kujawsko-pomorskiego spotkają się tam 21 i 22 lutego.

Na dwudniowy zjazd złożą się dwie części. Pierwsza z nich to konferencja w Sali Sesyjnej im. Jana Maciaszka w Urzędzie Miasta Bydgoszczy. Podczas spotkania, którego gospodarzem będzie prezydent miasta Rafał Bruski, Latarnicy w raz z przedstawicielami wielu środowisk – samorządów, organizacji pozarządowych, mediów, biznesu – dyskutować będą nad stanem edukacji cyfrowej pokolenia 50+ w województwie i działaniami, jakie winny podjąć samorządy i organizacje pozarządowe. Przedstawiony zostanie także aktualny stan zaawansowania programu POLSKA CYFROWA RÓWNYCH SZANS

Wśród uczestników konferencji będzie wielu potencjalnych partnerów do latarniczej działalności. Latarnicy będą mieli okazję do zaprezentowania swojej dotychczasowej aktywności w terenie, a także do wymiany doświadczeń i zdobycia cennych kontaktów.

Druga część zjazdu to warsztaty, podczas których uczestnicy rozwiną wiedzę i umiejętności nabyte podczas latarniczych szkoleń. Wspólnie zastanowią się nad takimi zagadnieniami, jak analiza potrzeb lokalnego środowiska, czy  sposoby dotarcia do osób wykluczonych cyfrowo.  Będzie też okazja by spędzić trochę czasu w gronie Latarników z woj. kujawsko-pomorskiego, lepiej się poznać, wymienić się doświadczeniami i pomysłami, nawiązać kontakty.

Szczegółowy program Kujawsko-Pomorskiego Zjazdu Latarnikół

Liczba uczestników zjazdu jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmuje Michał Golemo (m.golemo@mwi.pl, 502 358 454) do 15 lutego.

Zapraszamy!

« wróć
Komentarze (2)
08.02.2013 23:24

Mam zamiar się tam pojawić

20.02.2013 23:58

Będę - ale tylko na konferencji !!!

Ostatnie wydarzenia