Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Latarnicy mogą uczestniczyć w Konferencji Miasta w Internecie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, została uruchomiona możliwość wykorzystania środków mini-grantowych na udział w 19 Konferencji Miasta w Internecie, która odbędzie się 1-3 lipca w Gdańsku.

Konferencja Miasta w Internecie (KMWI) to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli środowisk samorządowych, administracji centralnej, sektora teleinformatycznego, mediów, organizacji pozarządowych i środowiska naukowego, poświęcone modernizacji i rozwojowi Polski dzięki skutecznemu wykorzystaniu rozwiązań cyfrowych. W tym roku na konferencji nie zabraknie mocno zaakcentowanych wątków PCRS.

Aby wykorzystać mini-granty na uczestnictwo w konferencji niezbędne jest podanie we wniosku uzasadnienie swojej chęci udziału w 19 KMWI. Musi ono określić korzyści jakie przyniosłoby uczestnictwo w tym wydarzeniu dla latarniczej aktywności wnioskodawcy. Mini-granty trafią do 10 Latarników.

Szczegóły formalne dotyczące procedury składania wniosku, realizacji jego założeń oraz rozliczenia określone są załączonym poniżej Regulaminem.

Wszelkie pytania oraz niejasności prosimy kierować drogą mailową na adres minigranty@latarnicy.plNa wnioski czekamy do 12 czerwca! 

« wróć
Komentarze (1)
10.06.2015 09:03

W odpowiedzi na pytania informujemy, że koszt udziału w 19 KMWI dla Latarników Polski Cyfrowej którzy ubiegają się o środki na ten cel w ramach modułu minigrantowego wynoszą 150 zł + 23% VAT.

Ostatnie wydarzenia