Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Latarnicze autobusy na Zjazd w Lublinie!

Zgodnie z zapowiedziami uruchomione zostaną bezpłatne połączenia autobusowe, które pozwolą Latarnikom Polski Cyfrowej dotrzeć i powrócić z IV Ogólnopolskiego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej, który odbędzie sie 14-15 września w Lublinie

Autokary do i z Lublina przejadą trzema trasami:

1. Koszalin – Piła – Bydgoszcz – Łódź – Kielce – Lublin (podgląd trasy dostępny tu)

2. Gdańsk – Olsztyn – Białystok – Warszawa – Lublin (podgląd trasy dostępny tu)

3. Wrocław – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lublin (podgląd trasy dostępny tu)

Wyjazd z miast startowych nastąpi nocą z 13 na 14 września. Powrót nastąpi nocą 15/16 września. Szczegółowe dane dotyczące godziny wyjazdów z poszczególnych miejscowości zostaną podane w momencie zamknięcia list osób korzystających z transportu. 

Rezerwacji miejsc w autokarze należy dokonać wysyłając mail na adres autobus4@latarnicy.pl. W treści maila prosimy podać miejscowość, w której zgłaszający zamierza wsiąść do autobusu – muszą to być miasta powiatowe położone na przewidzianych trasach. Nie przewiduje się zmian tras.

Zgłoszeń należy dokonać do 3 września (do godz. 16:00). Jest to także ostateczny termin odwołania wcześniejszych rezerwacji. W przypadku rezygnacji z transportu bez wcześniejszego powiadomienia, rezerwujący zostanie obciążony kosztami przejazdu.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do skrócenia trasy, bądź odwołania przejazdu w przypadku małej liczby zgłoszeń na danej trasie lub jej odcinku.

Wszelkie pytania na temat przejazdu bezpłatnymi autobusami należy kierować na adres autobus4@latarnicy.pl lub dzwoniąc do Anny Tyrały (tel: 502358455).

« wróć
Komentarze (1)
06.07.2015 13:53

Jesli autobus na mojej trasie będzie odwołany to przykro mi ale zrezygnuję z wyjazdu

Ostatnie wydarzenia