Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

„Latarnicze scenariusze w akcji”

Niedawno rozstrzygnęliśmy konkurs na fotografię z zajęć latarniczych. Tabletem z rocznym abonamentem do Internetu została nagrodzona Urszula Jarosz. Jej konkursowa praca, podbiła serca nie tylko organizatorów konkursu, ale także samych Latarników. To jednak nie koniec możliwości zaprezentowania swojej kreatywności – dziś ogłaszamy kolejny konkurs!

Latarnicze scenariusze w akcji” to konkurs, którym chcielibyśmy przekonać Was do korzystania z metodologii zajęć, przygotowanych specjalnie na potrzeby programu. Dziewięć scenariuszy, dostępnych w Bazie wiedzy, porusza najważniejsze i najpopularniejsze tematy spotkań z osobami z pokolenia 50+: od podróżowania, poprzez kulturę, po komunikację itd. Te praktyczne materiały nie tylko mogą pomóc w planowaniu i przeprowadzaniu zajęć, ale stanowią też doskonałe źródło wiedzy na temat przydatnych stron internetowych oraz użytecznych narzędzi cyfrowych.

Nagrodą w konkursie będzie i tym razem tablet Alcatel One Touch EVO7. Trafi on do Latarnika, który w pełni wykorzysta możliwości jednego ze scenariuszy, wzbogaci je swoimi atorskimi pomysłami merytorycznymi i formami działania,  a także zamieści raport ze spotkania, w których je wykorzystano, na portalu latarnicy.pl.

Konkursowe publikacje należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres scenariuszwakcji@mwi.pl do 27 października.  Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem, dostępnym poniżej. Przypominamy, iż zaakceptowanie go jest konieczne, aby zgłoszenie było rozpatrywane.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu latarnicy.pl 31 października.

 

« wróć
Komentarze (4)
02.10.2013 10:18

Latarnicy do dzieła :)

02.10.2013 14:01

Biorę udział, nie mam tableta.

04.10.2013 11:52

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Tablet spisuje się świetnie a Seniorzy są zachwyceni możliwością przetestowania nowego sprzętu! :)

08.10.2013 14:30

"Bezpieczeństwo w internecie" to temat kolejny moich zajęć. Miechów ul. Konopnickiej 13, 12 października od godz. 10:00 Zapraszam :)

Ostatnie wydarzenia