Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Łódź – trzeci Regionalny Zjazd Latarników

Po województwach podlaskim i lubuskim, czas na łódzkie. Już 7-8 lutego Łódź będzie gościć uczestników trzeciego Regionalnego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej.

Zjazd rozpocznie się 7 lutego o godz. 10.00 od konferencji w sali Urzędu Marszałkowskiego, przy al. Piłsudskiego 8. Będzie to spotkanie Latarników z potencjalnymi partnerami: samorządami, mediami, organizacjami samorządowymi i firmami. Latarnicy zaprezentują swoją dotychczasową działalność w regionie, a także poznają instytucje, których wsparcie może się okazać cenne podczas latarniczych działań. Gospodarzem konferencji jest Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Druga część zjazdu to intensywna część warsztatowa, która stanowi merytoryczną kontynuację szkolenia latarniczego. Bloki warsztatowo-szkoleniowe pozwolą na zdobycie dodatkowych kompetencji oraz wiedzy, przydatnej do pracy z osobami z pokolenia 50+, a także będą okazją do wymiany doświadczeń, zasobów i kontaktów.

Liczba miejsc na Zjeździe jest ograniczona. Zgłoszenia na Zjazd przyjmuje Michał Golemo m.golemo@mwi.pl lub 502 358 454, najpóźniej do 4 lutego do godz. 16:00.

Program Łódzkiego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej

« wróć
Komentarze (1)
06.02.2013 19:17

A kiedy konferencja w lubelskiem?Mamy tylu fajnych latarników.

Ostatnie wydarzenia