Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Medialny Latarnik otrzyma tablet!

Latarników Polski Cyfrowej zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie – tym razem tabletem z dostępem do Internetu w sieci Orange nagrodzimy Latarników, którzy skutecznie promują swoją aktywność w mediach.

Celem konkursu jest nie tylko zebranie informacji na temat obecności Latarników w lokalnej prasie, radio oraz telewizji, ale także zachęcenie wszystkich Latarników do nawiązywania kontaktów z przedstawicielami mediów, a tym samym – szerzenie informacji na temat swojej latarniczej działalności.

Zadaniem uczestnika Konkursu jest stworzenie opisu działań które podjął w celu promocji swoich działań w mediach. Opis powinien zawierać informację w jaki sposób Latarnik kontaktował się z mediami, jak przeprowadził kampanię i czym szczególnie zainteresował odbiorców. Załącznikiem do przesłanego opisu powinny być informacje na temat przekazów medialnych, które pokazały się dzięki

działalności Latarnika w lokalnym środowisku (skany lub linki do artykułów, relacji telewizyjnych, radiowych itp.). Opis może dotyczyć dowolnego okresu działalności latarniczej.

Wszystkie niezbędne informacje formalne na temat konkursu określone są zamieszczonym poniżej Regulaminem.

Zgłoszenia wraz z opisami prosimy kierować do 10 czerwca na adres latarnikwmediach@latarnicy.pl. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Michałem Golemo (m.golemo@mwi.pl lub 502 358 454). 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia