Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Nowe rozdanie grantów!

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami w ramach kolejnego etapu projektu Polska Cyfrowa Równych Szans organizujemy nowy konkurs grantowy na Lokalne Plany Działania Latarników.

Od dziś (tj. 4 września) do 22 września Latarnicy Polski Cyfrowej mogą zgłaszać swoje autorskie Lokalne Plany Działania (LPD) i ubiegać się o przyznanie finansowania na ich realizację. Organizatorzy konkursu przewidują przyznanie stu grantów – każdego o wartości 13249 PLN brutto, które sfinansują realizację nowych LPD od początku października 2014 do końca czerwca 2015r.

Celem konkursu jest wprowadzenie do cyfrowego świata kolejnej grupy dorosłych Polaków oraz wyróżnienie najlepszych lokalnych pomysłów aktywizacji osób z pokolenia 50+.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla Latarników Polski Cyfrowej, którzy ukończyli szkolenie organizowane w ramach programu Polska Cyfrowa Równych Szans – także do tych, którzy takie szkolenie ukończyli w wakacje 2014r. Udział w nim polega na przygotowaniu i złożeniu dwóch dokumentów: "Formularza oferty" oraz "Lokalnego Planu Działania",  wygenerowanych za pomocą udostępnionego formularza.

Uwaga: Prosimy o wysyłanie formularzy wygenerowanych przez system. 

Merytorycznej ocenie podlegać będą wyłącznie dokumenty wydrukowane z wykorzystaniem formularza i przesłane pocztą tradycyjną na adres:

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie

ul. Krakowska 11A

33-100 Tarnów

z dopiskiem: "Konkurs grantowy PCRS"

Decyzja o przyznaniu grantu oraz wyniki konkursu zostaną ogłoszone z końcem września.

Przed zgłoszeniem ofert LPD należy bezwzględnie zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w konkursie oraz wzorem umowy między grantobiorcą oraz grantodawcą – Stowarzyszeniem „Miasta w Internecie”, zamieszczonymi poniżej. Zarówno regulamin jak i umowa nie podlegają negocjacjom.

Wszelakie pytania należy kierować na adres granty@mwi.pl

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie – także nowo przeszkolonych Latarników. Mamy nadzieję, że w Waszych autorskich projektach nie zabraknie indywidualnego i nieszablonowego podejścia, które szczególnie będziemy promować. Pamiętajcie – to Wasza kreatywność, oryginalność i gotowość do działania stanowi główną wartość ocenianych prac!

 

« wróć
Komentarze (5)
04.09.2014 12:03

Powodzenia wszystkim startującym w Konkursie..
Trzymam kciuki....

06.09.2014 10:16

wypełniłem formularz dostałem link ale nie aktywny więc nie mogę wydrukować dokumentów. Help

06.09.2014 16:02

Krzysztof Staniórski -

"Uwaga: Prosimy o wysyłanie formularzy wygenerowanych przez system.
Merytorycznej ocenie podlegać będą wyłącznie dokumenty wydrukowane z wykorzystaniem formularza i przesłane pocztą tradycyjną na adres:
Stowarzyszenie "Miasta w Internecie
ul. Krakowska 11A
33-100 Tarnów
z dopiskiem: "Konkurs grantowy PCRS"

08.09.2014 17:42

Czy możecie mnie "oświecić" - co powinno znajdować się pod tymi linkami: Załącznik do regulaminu_formatka LPD oraz Załącznik do regulaminu_formuularz oferty. Pod jednym i drugim kryje się ten sam dokument: Lokalny Plan Działania Latarnika (sic!). Powinno być chyba coś jeszcze. Pozdrawiam Zespół PCRS

20.09.2014 15:03

poszedł wniosek wczoraj, na poniedziałek 12 ma dojść

Ostatnie wydarzenia