Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Pracownie Orange otwarte dla Latarników

W wyniku uzgodnień między Stowarzyszeniem „Miasta w Internecie” oraz firmą telekomunikacyjną Orange Polska, Latarnicy od dziś korzystać mogą z lokali i wyposażenia pięćdziesięciu Pracowni Orange, a także kilkudziesięciu bibliotek, które firma wspomogła wysokiej jakości usługą Internetową.

Każdy z Latarników zainteresowanych skorzystaniem z pracowni lub biblioteki proszony jest o bezpośredni kontakt z osobą wskazaną w załączonej liście, która pomoże w organizacji zajęć.

Będziemy wdzięczni za wskazywanie w relacjach z zajęć, publikowanych w portalu Latarnicy.pl, iż odbyły się one w tych lokalizacjach.

W razie problemów w nawiązaniu współpracy z wolontariuszami z Prawocni Orange, prosimy powoływać się na Izabellę Kręgiel bądź Karolinę Kanar z Fundacji Orange.

We wszelkich sprawach związanych ze współpracą z Orange prosimy o kontakt z Moniką Boruch (m.boruch@mwi.pl).

Życzymy udanej i owocnej współpracy! 

 

« wróć
Komentarze (5)
23.10.2013 10:03

mnie od długiego już czasu współpraca z Pracownia Orange w Niedrzwicy Dużej układa się znakomicie - jedynie czego mi tu i teraz brakuje, to bardzo dobrego i mocnego routera Wi-Fi (starania o pozyskanie trwają) ...

23.10.2013 12:01

Najbliższą taką pracownię mam 33km ode mnie (ZUSu ok.60km) :( Ale i tak bardzo podoba mi się pomysły integracji naszych działań z innymi instytucjami. Czekam na kolejne propozycje :)

24.10.2013 10:56

Podlaskie- brak :-( - czasami chociaż nie chcę przyjąć tego do wiadomości to jednak widać że w niektórych aspektach jesteśmy Polską B a może C !

25.10.2013 16:40

Robert ty nigdy nie miałeś problemów.Z Orange realizuje cykl spotkań pod hasłem Spotkania z Pasjami.Dzieki Fundacji mamy bezpłatny dostęp do internetu a to dla małej placówki dużo!

28.10.2013 13:45

Kujawsko - Pomorskiego niestety brak. Mam nadzieje, że się to jednak zmieni. ;)

Ostatnie wydarzenia