Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Program Mini-grantów przedłużony do końca maja!

Termin składania wniosków w ramach programu Mini-grantowego został przedłużony do 1 czerwca. Do tego dnia wszyscy certyfikowani Latarnicy Polski Cyfrowej mogą wysyłać swoje propozycje wykorzystania oferowanych środków.

Mini-granty obejmują zwrot kosztów związanych z wyjazdami, uczestnictwem w konferencjach, warsztatach czy innych wydarzeniach powiązanych tematycznie z aktwnością latarniczą. Zwrot wydatków obejmować będzie koszty przejazdów, noclegów, opłaty konferencyjne, bilety wstępu oraz wyżywienia. Maksymalna kwota Mini-grantu na nie może przekroczyć 1000,00 zł. Mogą ubiegać się o nie jedynie Latarnicy Polski Cyfrowej, nie realizujący Lokalnego Planu Działania. 

Mini-grant przyznawany jest na podstawie wniosku składanego przez Latarnika Polski Cyfrowej na formularzu, stanowiącym załącznik Regulaminu. Aby ułatwić jego wypełnianie, zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, która ktok, po kroku opisującą wszystkie pola formularza i wskazuje jakie informacje należy w nim zawszeć. 

Uwaga: środki pozyskane w ramach programu mini-grantowego nie mogą być wykorzystane na udział w wydarzeniach organizowanych przez PCRS.

Wszelkie pytania oraz niejasności prosimy kierować drogą mailową na adres: minigranty@latarnicy.pl

« wróć
Komentarze (1)
29.04.2015 06:49

Super, ukłon w stronę Kierownictwa za przedłużenie tego projektu. Ja skorzystam!

Ostatnie wydarzenia