Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Przed nami Zachodniopomorski Zjazd Latarników!

Kolejny regionalny zjazd Latarników Polski Cyfrowej przed nami! 23-24 czerwca animatorzy cyfryzacji spotkają się w Koszalinie, aby przez dwa dni dyskutować na temat programu Polska Cyfrowa Równych Szans oraz jego realiazacji w  regionie.

Zachodniopomorski Regionalny Zjazd Latarników Polski Cyfrowej rozpocznie się 23 czerwca o godz. 10:00 oficjalną konferencją, która będzie mieć miejce w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Koszalinie (Rynek Staromiejski 6-7). Recepcja będzie czynna od godz. 9:00.

Tradycyjnie już, w tej części Zjazdu dojdzie do spotkania z partnerami Latarników: przedstawicielami samorządów lokalnych, mediami, organizacjami samorządowymi oraz firmami, które mogą wesprzeć Latarników w ich działaniach. Będzie to nie tylko szansa na pokazanie siły oraz aktywności zachodniopomorskich Latarników, ale także zaprezentowanie dobrych praktyk dotychczasowej współpracy. W związku z tym prosimy o informowania nas o Waszych partnerach, tak abyśmy mogli ich zaprosić na konferencję.

Druga część dnia poświęcona będzie pracy warsztatowej. W Pałacyku Morskim (76-034 Sarbinowo, Gąski 14 ) – w bezpośrednim sąsiedztwie prawdziwej Latarni – Latarnicy Polski Cyfrowej będą mieć szansę nie tylko na integrację i wymianę doświadczeń, ale przede wszystkim podniesienie swoich latarniczych kompetencji. Warsztaty drugiego dnia Zjazdu stanowić będą kontynuację pierwszego szkolenia Latarników – jej celem jest podkreślenie wagi latarniczej motodyki oraz specyficznego podejścia do osób z pokolenia 50+.

Udział w Zjeździe jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają:

  • nocleg oraz wyżywienie

  • materiały edukacyjne

  • przejazd z Koszalina do Pałacyku Morskiego i z powrotem

Jedynym kosztem uczestnika Zjazdu jest dojazd ze swojego miejsca zamieszkania do stolicy województwa.

Liczba miejsc na Zjeździe jest ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszaie chęci udziału do Michała Golemo m.golemo@mwi.pl,  najpóźniej do 18  czerwca do godz. 15:00.

Przysyłając potwierdzenie prosimy o przesłanie informacji czy będą Państwo korzystać z noclegu i transportu do Gąsek.

« wróć
Komentarze (2)
16.06.2014 21:42

Czy latarnicy z północnej wielkopolski mogą wziąć również udział w tym wydarzeniu?

17.06.2014 11:57

Darku serdecznie zapraszamy!

Ostatnie wydarzenia