Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Rusza konkurs grantowy!

Konkurs grantowy rusza!

Od 31.07 do 14.08 wszystkie Latarniczki i Latarnicy Polski Cyfrowej mogą zgłaszać swoje autorskie Lokalne Plany Działania i ubiegać się o przyznanie funduszy na ich realizację. Organizatorzy konkursu przewidują przyznanie kilkudziesięciu grantów o wartości 14722 PLN, które sfinansują realizację nowych Lokalnych Planów Działania od początku września 2013 do końca czerwca 2014r.

Celem konkursu jest wprowadzenie do cyfrowego świata jak największej grupy dorosłych Polaków oraz wyróżnienie najlepszych lokalnych pomysłów aktywizacji osób z pokolenia 50+.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla Latarników Polski Cyfrowej, którzy ukończyli szkolenie organizowane w ramach programu Polska Cyfrowa Równych Szans. Udział w nim polega na złożeniu dwóch dokumentów: "Formularza oferty" oraz "Lokalnego Planu Działania" (LPD), wygenerowanych za pomocą udostępnionego formularza.

Merytorycznej ocenie podlegać będą wyłącznie dokumenty wydrukowane z wykorzystaniem formularza i przesłane pocztą tradycyjną na adres:

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie

ul. Krakowska 11A

33-100 Tarnów

z dopiskiem: "Konkurs grantowy PCRS"

Przed zgłoszeniem ofert LPD należy bezwzględnie zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w konkursie oraz wzorem umowy między grantobiorcą oraz grantodawcą – Stowarzyszeniem „Miasta w Internecie”, zamieszczonymi poniżej. Zarówno regulamin jak i umowa nie podlegają negocjacjom.

Zachęcamy także do zapoznania się z dokumentem „Wskazówki dla Latarników ubiegających się o grant”, przygotowanym przed pierwszym konkursem grantowym. Stanowi on praktyczne wskazówki tego, czego od Lokalnych Planach Działaniach oczekujemy.

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Liczymy, że Wasze autorskie projekty wyróżniać będą się indywidualnym i nieszablonowym podejściem oraz zrozumieniem otoczenia, w którym zamierzacie pracować. Pamiętajcie – to Wasza kreatywność, oryginalność i gotowość do działania jest najcenniejsza!

 

 

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia