Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Rusza rekrutacja na szkolenia poświęcone e-usługom publicznym!

Latarnicy Polscy Cyfrowej, zainteresowani e-usługami publicznymi, będą wkrótce mogli wziąć udział w kompleksowym szkoleniu poświęconym tej tematyce. 

Zakres tematyczny szkoleń obejmuje zagadnienia dotyczące m.in.: ePUAP, PUE ZUS, e-usług z zakresu ochrony zdrowia, CEIDG i Pojedynczego punktu kontaktowego, e-usług opracowanych przez Centralny Ośrodek Informatyki, w tym usług bazujących na wykorzystaniu danych zawartych w Rejestrze Dowodów Osobistych i Rejestrze PESEL oraz usług „bezpieczny autobus” i „historia pojazdu”. Cenny wkład w przygotowanie tematyki szkoleń mają sami Latarnicy, którzy w listopadzie ubiegłego roku brali udział w szkoleniu w Nieporęcie.

Szkolenia dla 100 Latarników Polski Cyfrowej, przeprowadzone w formie trzydniowych warsztatów, rozpoczną się pod koniec kwietnia w Warszawie. Zajęcia odbywać się będą w instytucjach publicznych oferujących ww. usługi. W jednej grupie szkoleniowej wziąć może udział ok. 10-14 osób.

Osoby które wezmą udział w szkoleniu zdobędą kompleksową wiedzę nt. zasad działania najpopularniejszych usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną. Szkolenia zaplanowane zostały w następujących terminach:

1)      21 - 23 kwietnia

2)      6 - 8 maja

3)      11 - 13 maja

4)      19 - 21 maja

5)      25 - 27 maja

6)      1 - 3 czerwca

7)      8 - 10 czerwca

8)      15 - 17 czerwca 

 Organizatorzy zapewniają:

  • Noclegi w hotelu w Warszawie

  • Wyżywienie

  • Zwrot kosztów dojazdu na miejsce wydarzenia (do 100zł za bilety komunikacji publicznej)

  • Materiały szkoleniowe

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w warsztatach należy kierować na adres euslugi@latarnicy.pl wraz z podanym terminem wybranego szkolenia oraz danymi osobowymi i nr telefonu. O uczestnictwie w szkoleniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. 

W razie pytań i niejasności prosimy kontaktować się z Kają Głomb (kaja.glomb@mwi.pl; tel. 12 633 32 53 wew. 20) lub wysyłać maile na adres euslugi@latarnicy.pl.  

« wróć
Komentarze (0)

Ostatnie wydarzenia