Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Warmińsko-Mazurski Zjazd Latarników

Jeszcze nie skończył się Lubelski Zjazd Latarników, a już planujemy kolejny – 11 i 12 czerwca Latarnicy Polski Cyfrowej z województwa warmińsko- mazurskiego spotkają się na regionalnym zjeździe w Olsztynie.  

Kolejny Regionalny Zjazd Latarników Polski Cyfrowej otworzy konferencja zorganizowana w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego (ul. Emilii Plater 1). Wśród zaproszonych osób, poza Latarnikami, będą przedstawiciele władz samorządowych, placówek edukacyjnych, mediów oraz instytucji kultury, które są zaangażowane w proces cyfryzacji, a także czynnie wspierają Latarników.

Po konferencji uczestnicy przeniosą się do malowniczych Mierek, gdzie 12 czerwca w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran odbędą warsztaty. W ich trakcie Latarnicy poznają nowe metody pracy z osobami z pokolenia 50+ oraz poszerzą swojąCentrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran w Mierkach wiedzę i kompetencje cyfrowe. Istotnym elementem intensywnych zajęć warsztatowych będzie także wymiana doświadczeń oraz kontaktów, która ułatwi Latarnikom pracę oraz zainspiruje do dalszej aktywności.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w zjeździe prosimy o kontakt z Michałem Golemo: m.golemo@mwi.pl lub 502 358 454, najpóźniej do 7 czerwca do godz. 16:00. Liczba miejsc jest ograniczona!

« wróć
Komentarze (2)
23.05.2013 20:00

Moje zgłoszenie już poszło :-)

23.05.2013 20:16

Moje zgłoszenie również zostało już przesłane :)

Ostatnie wydarzenia