Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Warsztaty na temat specyfiki pracy z osobami dorosłymi!

Wszystkich Latarników Polski Cyfrowej, zainteresowanych tematyką specyfiki pracy z osobami dorosłymi zapraszamy na warsztaty, które odbędą się 23-24 lutego.

Celem warsztatów jest podwyższenie kompetencji Latarników w pracy z osobami dorosłymi oraz seniorami. Wiedza na temat charakterystyki uczenia się osób po 50 roku życia, pozwoli uczestnikom szkolenia na lepsze dostosowanie zajęć do potrzeb swoich podopiecznych, a także wypracować taki model pracy, który przynosiłby największe korzyści uczącym się dorosłym Polakom.

Podczas warsztatów poruszane będą tematy m.in. teorii gerontologicznych, ułatwiających pracę z osobą starszą, edukacji osób starszych w Polsce i za granicą, cech swoistych seniorów, które wpływają na ich uczenie (np. zmian percepcyjne) itp.

Warsztaty prowadzone przez PhDr. inż Łukasza Tomczyka (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Wydział Pedagogiki, Katedra Pedagogiki Społecznej i Andragogiki) oraz dr Artura Fabisia (adiunkt w Instytucie Nauk o Wychowaniu, UP) zostaną zorganizowane w Wiśle. Miejscem noclegów oraz warsztatów będzie Centrum Green Hill (ul. Dziechcinka 7, 43-460 Wisła). 

Organizatorzy warsztatów zapewniają Latarnikom: noclegi, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. W gestii uczestnika warsztatów pozostaje dojazd do/z miejsca spotkania.

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia proszę kierować do Moniki Boruch (m.boruch@mwi.pl) do 18 lutego. Wszyscy uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie ze sobą laptopów, niezbędnych do pracy. 

« wróć
Komentarze (1)
16.02.2015 14:46

Na Facebooku wyraziłam już mój żal, że spotkanie nie jest w weekend. A bardzo żałuje, to to niezwykle ważny dla mnie temat.

Ostatnie wydarzenia