Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Zjazd świętokrzyskich Latarników Polski Cyfrowej!

Już 13 i 14 marca kolejny regionalny zjazd Latarników Polski Cyfrowej. Tym razem gościć będziemy w województwie świętokrzyskim, a dokładnie w Kielcach i pobliskim Suchedniowie.

Dwudniowy i – tradycyjnie – dwuczęściowy zjazd rozpocznie się konferencją, która odbędzie się w pięknym gmachu Filharmonii Świętokrzyskiej. Gospodarzem spotkania jest Marszałek Województwa Pan Adam Jarubas, regionalny ambasador PCRS! Konferencja jest okazją do spotkania latarniczej braci z potencjalnymi partnerami: z samorządów, mediów, organizacji i pozarządowych. To wyjątkowa okazja, by przedstawić pracę Latarników w regionie i zastanowić się wspólnie jak podejmowane działania wykorzystać na rzecz rozwoju świętokrzyskich gmin, miast i miasteczek.

Druga część zjazdu, to warsztaty dla Latarników Polski Cyfrowej które odbędą się w otoczeniu suchedniowskich lasów i - w co wierzymy - zapewnią świetne uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas latarniczych szkoleń. Jak zwykle poprowadzą je trenerzy PCRS przy wsparciu ekspertów Stowarzyszenia "Miasta w Internecie". Warsztaty będą także okazją do wymiany doświadczeń i zasobów między Latarnikami, a także do uzyskiwania odpowiedzi na pytania, które pojawiły się podczas dotychczasowych działań.

Liczba miejsc na Zjeździe jest ograniczona. Potwierdzenia udziału zbiera Michał Golemo m.golemo@mwi.pl lub telefonicznie 502 358 454, najpóźniej do 8 marca br., do godz. 16:00. Zatem, kto pierwszy ten lepszy! Do zobaczenia już wkrótce.

Program Świętokrzyskiego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej

« wróć
Komentarze (2)
01.03.2013 22:22

Latarnikom z świętokrzyskiego życzymy by zjazd był równie udany i owocny jak u sąsiadów z łódzkiego :)

09.03.2013 13:39

Takoż będzie :)

Ostatnie wydarzenia