Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Znamy laureatów konkursu „e-PIT z Latarnikiem”!

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż po zapoznaniu się ze zgłoszeniami w konkursie „e-Pit z Latarnikiem”, jury konkursu zdecydowało o przyznaniu nagród wszystkim trzem ofertom, które spełniły formalne wymogi konkursu.

Celem konkursu było zainspirowanie Latarników Polski Cyfrowej do przeprowadzenia w kwietniu 2015 roku zajęć edukacyjnych poświęconych kwestii składania deklaracji PIT drogą elektroniczną. Inspiracja ta – mamy nadzieję- skutkować będzie w przyszłości promowaniem przez Latarników cyfrowych rozwiązań e-administracyjnych, które mogą ułatwić i przyspieszyć załatwianie formalności związanych m.in. z rocznym rozliczeniem podatkowym.

Zadaniem uczestnika konkursu było udokumentowanie uczestnictwa w zajęciach osób z grupy wiekowej 50+ zarówno listą obecności jak i zdjęciami ze spotkań przez nich organizowanych.

Laureatami konkursu są:

  1. Renata Piela, która zorganizowała 7 spotkań poświęconych tematyce e-Pitów, w których udział wzięło 52 przedstawicieli pokolenia 50+. Zostanie nagrodzona tabletem Samsung Galaxy Tab z dostępem do Internetu firmy Orange.
  2. Anna Burda, która zorganizowała 2 spotkania na temat e-Pitów, w których wzięło udział 30 osób z pokolenia 50+. Zostanie ona nagrodzona tabletem Samsung Galaxy Tab z dostępem do Internetu firmy Orange.
  3. Rafał Bebak, który zorganizował 3 spotkania poświęcone kwestii e-Pitów, w których wzięło udział 29 osób po 50 roku życia. Zostanie on nagrodzony tabletem Alcatel One Touch z dostępem do Internetu firmy Orange.

W celu przekazania nagrody, laureatów konkursu prosimy o kontakt z Michałem Golemo (m.golemo@mwi.pl , 502 358 454).

Wszystkim laureatom gratulujemy – mamy nadzieję, iż szkolenia poświęcone e-Pitowi będą stale organizowane w ramach ich latarniczej działalności!

To nie koniec PCRSowych konkursów – już wkrótce ogłaszać będziemy kolejne. Latarników zachęcamy więc do pilnego śledzenia naszej strony oraz profilu na Facebooku. Równocześnie przypominamy, iż Latarnicy, którzy 7 maja organizowali zajęcia w ramach Dnia e-Aktywności Obywatelskiej mogą wysyłać swoje zgłoszenia konkursowe do 21 maja. 

« wróć
Komentarze (4)
18.05.2015 19:54

Gratulacje ::)) Super Renata:)I Ania :) !!!!!!

19.05.2015 09:27

Super :) Dziękuję bardzo organizatorom, bo naprawdę nie spodziewałam się wygranej. Dziękuję również Naczelnik US w Biłgoraju Pani Krystynie Gozdeckiej za bardzo życzliwe przyjęcie i pomoc w organizacji dnia "e-Pit w z Latarnikiem" .Co do szkoleń z tej tematyki - to już jesteśmy umówione z Panią Naczelnik na kolejne spotkanie dotyczące ulg podatkowych, z których mogliby skorzystać seniorzy. Więc będzie się działo. Pozdrawiam

19.05.2015 11:13

Ja również chcę serdecznie podziękować, jeszcze mniej się spodziewałam wyróżnienia niż Renia. Przy okazji chciałam zachęcić naszych Latarników do brania udziału w organizowanych konkursach,, nagrody są wyjątkowe. Pozdrawiam wszystkich.

04.06.2015 21:18

Nie brałam udziału ale GRATULUJĘ Wygranym :-)

Ostatnie wydarzenia