Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

Zwycięzcy "Kreatywnych rekrutacji"!

Po emocjach związanych z rywalizacją grup latarniczych w konkursie „Mobilni seniorzy”, czas na kolejne rozstrzygnięcia. Tym razem poznamy Latarników, którzy wpadli na najlepszy pomysł rekrutacyjny.

Organizując konkurs „Kreatywna rekrutacja”, mieliśmy na celu pobudzenie pomysłowości i aktywności Latarników na najwcześniejszym etapie planowania zajęć. Zależało nam na poznaniu latarniczych metod pozyskiwania osób na zajęcia, które zakładałyby wyjście poza własną pracownię i aktywne poszukiwanie osób.

Z ciekawych zgłoszeń, nierzadko prezentujących bardzo wysoki poziom refleksji nad latarniczą misją, wybraliśmy te, które stały w zgodzie z latarniczą metodologią oraz opisywały intencjonalne działania na danej grupie docelowej.

Laureatami konkursu „Kreatywna rekrutacja” są:

Laureatkom serdecznie gratulujemy pomysłowości i ciekawych koncepcji. Mamy nadzieję, że będą one świetnym przykładem dla reszty Latarników.

1)      Małgorzata Judasz za projekt „Strażacki Internet”, zakładający rekrutację osób na zajęcia wśród członków Ochotniczych Straży Pożarnych. Największą zaletą tego pomysłu jest liczna grupa potencjalnych uczestników zadań.

2)      Anna Welik za projekt „Internet na start – „rekrutacja 50+”, który opisuje rekrutację opartą o współpracę z lokalnymi szkołami ze wsparciem młodzieży, zachęcającej swoich dziadków do uczestnictwa w zajęciach latarniczych. Za największy plus uznaliśmy możliwość nawiązania wielopokoleniowej współpracy.

Ponieważ lista laureatów nie wyczerpuje świetnych pomysłów na rekrutację, w tym konkursie zdecydowaliśmy się wyróżnić upominkami PCRSowymi także dwa inne projekty: Hanny Czajkowskiej oraz Wioletty Wicińskiej. Świetne pomysły rekrutacyjne Latarniczek mogą stanowić inspirację dla innych Latarników Polski Cyfrowej. 

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy nowych, świeżych pomysłów. Mamy równocześnie nadzieję, że konkurs ten, będzie tylko wstępem dla latarniczej kreatywności!

Nagrodzone osoby prosimy o kontakt z Michałem Golemo (m.golemo@mwi.pl, +48 502 358 454), celem ustalenia formalności związanych z wysyłką tabletów oraz upominków.

 

« wróć
Komentarze (7)
22.01.2014 14:32

gratulacje :)

22.01.2014 14:33

Brawo! Świetne i inspirujące pomysły rekrutacyjne.

22.01.2014 14:45

Dziekuję!Baaardzo się cieszę! :D Tym bardziej,że najpierw był zamiar przeprowadzenia takiej akcji, a dopiero dwa dni przed upływem zgłoszeń, ot tak sobie, weszłam na latarnicy.pl i przeczytałam informację o konkursie.
Nie ukrywam, że wygrany sprzęt bardzo się przyda mi w działaniach latarniczych.

22.01.2014 14:47

Dziewczyny serdeczne gratulacje, powodzenia..!!!

22.01.2014 20:57

Gratuluję laureatkom !

22.01.2014 20:58

Gratulacje :)

20.03.2014 17:14

Gratulacje dla wszystkich za wspaniałe pomysły cyfryzujace analogów... :)

Ostatnie wydarzenia