Projekt został zakończony, zapraszamy na Latarnicy2020.pl

"Latarnicza gwiazdka"

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, kilka dni po ogłoszeniu II edycji konkursu na latarniczy debiut, informujemy o kolejnej szansie na zdobycie tabletu z dostępem do Internetu, ufundowany przez firmę Orange! Tym razem w okolicznościowym konkursie świątecznym.

Tematem konkursu „Latarnicza gwiazdka” jest Bożego Narodzenia. Analogicznie do „Lata z Latarnikiem”, jego przedmiotem jest relacja z latarniczego spotkania, które w ciekawy, nowatorski i kreatywny sposób nawiązywałoby do charakteru świąt.

Liczymy na inspiracje – tematem zajęć może być wykorzystywania narzędzi cyfrowych w planowaniu Bożego Narodzenia, tworzeniu świątecznych ozdób czy dekoracji, poznawaniu odmiennych zwyczajów i kultur itp.

Pamiętajcie – aby zdobyć nagrodę należy wyróżnić się nie tylko samym pomysłem na zajęcia, ale także atrakcyjnym i urozmaiconym opisem tego spotkania. Do konkursowej relacji, opublikowanej na stronie latarnicy.pl, dodane mogą zostać linki do fotograficznych galerii, filmów, prezentacji, które w pełni przedstawiłyby Wasz projekt.

Przypominamy, iż wysoko oceniamy także spotkania, które zostały zorganizowane w oparciu o latarnicze scenariusze, dostępne w Bazie wiedzy na naszej stronie.

Do konkursu zgłosić można zarówno relacje przygotowane z myślą o nim, jak i takie, które zostały opublikowane wcześniej – byleby były zgodne z tematem.

Odnośniki do relacji z debiutanckich zajęć należy kierować na adres gwiazdka@latarnicy.pl do 2 stycznia. Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem oraz warunkami przyjęcia zgłoszenia, w tym obowiązkowym oświadczeniem zapoznania się z statutem konkursu. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Kają Głomb (email: kaja.glomb@mwi.pl tel. 12 633 32 53 wew. 20).

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony za pośrednictwem portalu Latarnicy.pl 6 stycznia 2014 roku.

Liczymy na Waszą aktywność!

 

« wróć
Komentarze (1)
14.12.2013 01:03

Wszystkim początkującym życzę Wszystkiego Najlepszego i wytrwałości.

Ostatnie wydarzenia